7.3.11

רשמים ראשוניים: מוטורולה אטריקס

יש לי אותו רק כשעה, אז סקירה זה לא יהיה, מה שכן רציתי רק להגיד שהוא פשוט טס, והמסך שלו לא רואה את האייפון 4 או הגלקסי אס ממטר.

הממשק של מוטורולה קצת כבד, היישום מייל שלהם מעולה, הקורא אצבעות עובד יפה וחלק.
בימים הקרובים אעבור על הכל ואכתוב סקירה מלאה.
תוצאה ב- quadrant  יצא 2753 וזה ללא שום התאמה או קרנל!12 תגובות:

 1. יואו אתה מלך!!
  איך אתה משיג את כל המכשירים החדשים כ"כ מהר!!

  השבמחק
 2. כמו כולם אני פשוט קונה :-)

  השבמחק
 3. תתחדש!!!
  מצפה לסקירה שלך!!
  מקווה שזה יעזור לי בהתלבטות.

  השבמחק
 4. תתחדש רן!
  עכשיו אני מבין למה העפת את כל המכשירים האחרים שלך :)

  השבמחק
 5. הי אור, כן, הייתי צריך איכשהו לממן אותו :-)

  השבמחק
 6. סתם מתוך סקרנות, את ה DHD השארת אצלך ואת ה NEXUS S לא? פשוט לפי מה שהבנתי מהסקירה אז אהבת את ה NEXUS S יותר. מחכה בקוצר רוח לסקירה לסקירה על ה ATRIX =] אור.

  השבמחק
 7. כל מכשיר נותן משהו אחר, האטריקס נותן לי את מה שהנקסוס אס נתן, כח, ספיקר ובטרייה, הוא לא נותן לי את הסנס, הבחירה היתה קלה.

  השבמחק
 8. הבנתי, אתה צודק בהחלט, אין תחליף למכשיר עם סנס. אני התאכזבתי מאוד מ HTC השנה על זה שהם לא הוציאו מכשיר עם ליבה כפולה, ככל הנראה בגלל התחייבות כלשהי שיש להם עם קוואלקום. אני חושב לקנות את ה ATRIX או את ה OPTIMUS 2X ולשמור את הדיזייר כמכשיר שני. נחכה לסקירה שלך ונראה :)

  השבמחק
 9. הי רן
  רציתי לבקש ממך משהו, אם אפשר
  יש מצב שבסקירה שלך תבדוק גם תוכנת ניווט כלשהי שלכאורה מיועדת לרזולוציות 480X800 (אם אתה צריך לינק להורדה תגיד לי... (; ). אני רוצה לדעת איך התוכנה תוצג על מסך עם רזולוצית qHD.
  תודה

  השבמחק
 10. יש לי רק את waze אז אני אבדוק אותה

  השבמחק
 11. אני לא מבין גדול בטכנולוגיה אבל החלטתי לקנות סמארטפון.. אני עוקב אחרי המוטורולה אטריקס כבר כמה חודשים ולא נראה שיש אף מכשיר שמתקרב אליו מבחינת נתונים (על הנייר). אשמח לשמוע את דעתך עליו ואם תוכל להשוות אותו לגלקסי 2 ולhtc pyramid . כמו כן רציתי לדעת דרך איפה אתה ממליץ לקנות אותו וכמה צריך לשלם עליו. אשמח לדעת גם לדעת איך היא אמורה לעבוד ברשתות ישראליות, מה לגביי תמיכה בעברית ואופציה לשדרג לאנדרויד 2.3?
  תודה.

  השבמחק
 12. מה אני חושב עליו תוכל לראות כאן: http://gadgetisrael.blogspot.com/2011/03/atrix-4g.html

  אי אפשר להשוות אותו לגלקסי 2 או לפירמידה מכיוון שהם לא יצאו עדיין, על הנייר יש לסמסונג בערך אותו כח ולפירמידה אין ליבה כפולה.
  בארץ נין לקנות אותו בגומובייל ובוימובייל, שתי חנויות מצוינות.
  יש אופציה לסדר תמיכה בעברית אבל בשביל זה צריך לשנות אותו בצורה מהותית.
  שדרוג ל- 2.3 הובטח על ידי מוטורולה למרות שרק 2.4 באמת יביא שינוי מהותי, אין מה לרוץ גרסאות סתם אם אין להן ערך מוסף לצרכן.

  השבמחק