12.12.13

אינסטגרם משיקה שירות הודעות עם תמונותאינסטגרם השיקה היום את שירות ההודעות שלה. אחרי שפייסבוק לא ממש הצליחה להביס את snapchat או את whatsapp  היא מנסה את מזלה שוב דרך חברת הבת שלה אינסטגרם.
היופי והכיף של אינסטגרם בעיני הוא דווקא שאין צורך לקשקש, לוחצים על לייק מוסיפים "יופי של תמונה" ונותנים לתמונות לדבר בעד עצמן אבל זה כמובן לא אוסף מספיק מידע עלינו עבור skynet (אופס סליחה, פייסבוק) .

אז מה קיבלנו בעצם בעדכון?

1. כאשר נכנסים לאינסטגרם ניתן ללחוץ על סימן המגירה למעלה ואחרי זה על + ולבחור תמונה:


2. אחרי שערכנו את התמונה אנחנו בוחרים למי לשלוח אותה מבין אלו שאנחנו עוקבים אחריהם והם עוקבים אחרינו (להן ה"חברים") :


3. אחרי ששלחנו נוכל לראות במסך ההודעות את התמונה וכמה זמן עבר מהמשלוח שלה ונוכל להגיב על תמונות שקיבלנו הסימון הירוק בתמונה למטה מראה שההודעה הגיע ליעדה.


4. אחרי שלפחות תמונה אחת עברה ניתן כבר להשתמש בשירות לטקסט רגיל כאילו על מנת לדון בתמונה ונוכל אפילו לתת לייק לתמונה שקיבלנובסה"כ הכל שירות קצת מגביל כי הוא מחייב תמונה אחת לפחות בכל דיון ולא מספק שום ערך מוסף מעבר ל- whatsapp . לטעמי השירות טוב רק אם אתה ממש חי באינסטגרם ורוצה להתכתב שם, מצד שני זה מה שחשבו בפייסבוק על פייסבוק מסנג'ר שתרצה להתכתב רק שם...

תודה מיוחדת לשחר ורונר מרדיו סול שסייע בהכנת הפוסט את שחר והתוכניות המצוינות שהוא מגיש תוכלו למצוא ב- http://www.radiosol.co.il/ .


אין להעתיק או לשכפל או לפרסם תוכן מאתר זה בשום צורה ובשום פורמט ללא אישור בכתב של בעלי האתר.© 2013 כל הזכויות שמורות ל- רן בר-לוי.

אין תגובות:

פרסום תגובה